TIR HOLOWANIE AUT CIĘŻAROWYCH

SOSNOWIEC – KLIMONTÓW – ZAGÓRZE – ŚRODULA – POGOŃ SIELEC – NIWKA – KAZIMIERZ GÓRNICZY

+48 519 112 997

Specjalistyczne usługi Holownicze domeną ciężarowej pomocy drogowej.

Specjalizacja to w dzisiejszym świecie norma, konieczność która pozwala nam rozwijać firmy. Technologia zmienia się w takim tempie, że nie sposób być dzisiaj omnibusem zachowując pełen profesjonalizm. Dlatego usługi ciężarowej pomocy drogowej TIR  w Sosnowcu również idą w tym kierunku.

W ManiekHol zdecydowaliśmy się nie na konkretną specjalizację, ale na stworzenie sieci której poszczególne zakłady budują mocne ekipy działające w wąskiej strefie naszej branży. Samodzielnie działająca pomoc drogowa tir Sosnowiec specjalizująca się w powiedzmy ciągnikach rolniczych miała by pewnie ograniczoną możliwość działania i przestała by być rentowna jednak ulokowana w sieci może wciąż doskonalić się w wybranym kierunku i podejmować działania uzupełniające w ramach funkcjonowania całej sieci.

To zapewnia nam doskonała jakość podstawowych usług ale tez wyspecjalizowane brygady świadczące nawet bardzo wyrafinowane usługi transportowe będące jednocześnie konkurencyjne w cenie. Dzięki takiej dywersyfikacji sprzętu i załóg pomiędzy sieciowymi placówkami możemy z czystym sumieniem ogłaszać że wysokospecjalistyczny transport ciężarowy  wielkogabarytowy, niskopodwoziowy, towarów i pojazdów wszelkiej maści jest domeną ManiekHol.

Nie wahaj się! Wybieraj zaufanych z Sosnowca

W przypadku awarii, czy kolizji na drodze często nie ma czasu na wahanie. Trzeba natychmiast dzwonić po pomoc drogową bo tarasujemy przejazd, narażamy przewożony towar na zniszczenie, ryzykujemy utratę paliwa itp. Efektem motyla nawet drobne usterki i opieszałość w ich usuwaniu mogę przerodzić się w katastrofę. Trzeba reagować i to jest częstą przyczyną wyboru nie sprawdzonej wcześniej pomocy drogowej Sosnowiec.

Pomoc drogowa po to jest by ją wzywać bez konieczności sprawdzania profesjonalizmu obsługi. To powinna być instytucja społecznego poważania. O taką pomoc drogową walczy ManiekHol. Póki co jeszcze tak nie jest. Jeszcze nie można nas wezwać dzwoniąc pod ogólnopolski numer alarmowy. Kiedy to nastąpi wówczas nie będziecie mieli wątpliwości gdzie dzwonić, ale póki co warto zapamiętać nazwy firm, które działają w rejonach często przez was odwiedzanych.

W Sosnowcu taką firmą jest ManiekHol. Dzisiaj tu, być może jutro już w całej  Europie.