MOBILNY MECHANIK SOSNOWIEC 24H

DOSTĘPNY CAŁĄ DOBĘ W SOSNOWCU

SOSNOWIEC – KLIMONTÓW – ZAGÓRZE – ŚRODULA – POGOŃ SIELEC – NIWKA – KAZIMIERZ GÓRNICZY

+48 519 112 997

Nasza bogata paleta usług zawiera 24 godzinny serwis mobilny w Sosnowcu

Nasze czasy zmuszają nas do ciągłego rozwoju. Nieustannego powiększania oferty usług i bieżącego doszkalania mechaników. Rynek motoryzacyjny nowości wprowadza praktycznie codziennie, ale to, że coś powstało kilka dni temu nie usprawiedliwia mechanika z niekompetentnej naprawy. Dlatego specjalizacja jest niezbędna również w przypadku serwisów mobilnych. Oferta musi być coraz bogatsza.

Gdyby jedna załoga takiego serwisu musiała się stale doszkalać nie byłaby wstanie pracować. Jakie jest zatem rozwiązanie? Nasz pomysł to sieć warsztatów. Ta sieć daje nam możliwość stałego doszkalanie i konkretny mechanik może stać się specjalistą w swojej dziedzinie. Również co do potrzebnego sprzętu naprawczego nie musimy przecież każdego z serwisów w sieci wyposażać we wszystko w ogólnym tego słowa znaczeniu.

W Maniekhol zlecenie przyjmuje dyspozytor, który przede wszystkim ustala rodzaj awarii, a w konsekwencji potrzebny sprzęt i niezbędnych mechaników. Te informacje wpływają na wybór załogi i wyposażenia mobilnego mechanika w Sosnowcu. Zarówno załoga jak i wyposażenie nie musi być zgromadzone w jednym punkcie bo dzięki sieci zawsze możemy się wzajemni wspierać co do fachowców i narzędzi .

To jest nasza siła, nasza przewaga, nasze bogactwo oferty. W okolicy Sosnowca  najpierw dzwoń po pomoc do firmy  Maniek hol.