POMOC DROGOWA SOSNOWIEC 24H

SOSNOWIEC – KLIMONTÓW – ZAGÓRZE – ŚRODULA – POGOŃ SIELEC – NIWKA – KAZIMIERZ GÓRNICZY

+48 519 112 997

 Pomoc drogowa HDS w Sosnowcu– to przyszłość branży.

Wszystkie branże stale się rozwijają, a szczególnie te którym nie grozi naturalna likwidacja z powodu braku zapotrzebowania na charakter ich produktów czy usług. Jest pewne, że pomoc drogowa Sosnowiec, w tej czy w bardziej rozwiniętej technologicznie formie, będzie potrzebna tak długo jak długo nie wynaleziona zostanie teleportacja. Jest zatem koniecznością stopniowy rozwój firm pomocy drogowej z HDS.

Ich modernizacja i dostosowanie się do nowych rozwiązań technologicznych w dziedzinie transportu drogowego jest oczywista, ale też postęp w dziedzinie komunikacji, jakości i szybkości świadczenia usług jest, jak się zdaje, bardzo istotnym elementem w coraz szybszym świecie. Jednym z przykładów, koniecznego naszym zdaniem, postępu będzie przejęcie incjatywy w Sosnowcu, a w konsekwencji wejście pomocy drogowej do ogólnopolskiego systemu telefonów alarmowych  519-112-997.

Taka przyszłość pomocy drogowej jest ideą firmy Maniek . Nad tym pracujemy od lat. Przede wszystkim tworząc wysokie standardy obsługi klientów i jakości oferowanych usług, ale też poprzez budowę sieci firm pomocy drogowej na coraz większym obszarze kraju. Taka sieć nie tylko gwarantuje klientom sprawdzoną szybkość reakcji i jakości, ale też pozwala na sprawniejszą współpracę, a w efekcie rozbudowę oferty. Nie ma bowiem możliwości by jedna, regionalna firma mogła zaoferować pomoc w każdej możliwej awarii, każdego możliwego pojazdu drogowego. Taką możliwość uzyskujemy dzięki współpracy wielu placówek rozsianych w Sosnowcu dzielnic Zagórze, Klimontów, Niwka, Środula, Pogoń a zdywersyfikowanych pod względem wyposażenia i kompetencji załóg.

Przyszłość zaufanej pomocy drogowej Maniek tworzy już dziś i możecie państwo odnaleźć ją w naszej ofercie.